Винуватець загибелі шести осіб у Харкові платить мізерні компенсації

Винуватець загибелі шести осіб у Харкові платить мізерні компенсації

Водій, з вини якого у травні 2008 року загинули шестеро людей, виплачує родичам загиблих по 8-10 гривень на місяць. «Востаннє я отримала 8 гривень 49 копійок за серпень. Всього було три проплати, усі – приблизно на такі ж суми. Соромно навіть говорити. Іноді мені хочеться написати йому листа з «вдячністю», – говорить Ганна Дмитрієва. У цій страшній аварії загинула її вагітна дочка з чоловіком.

Нагадаємо, 2 травня 2008 р. у Харкові, на вул. Полтавський шлях, автомобіль «Мitsubishi L200 4WD» вилетів на трамвайну зупинку і збив декількох пішоходів. За кермом автомобіля перебував Андрій Полтавець. Шестеро людей від отриманих травм загинули на місці. Серед них були двоє дітей (хлопчик 9 років і дівчинка 5 років), молодий чоловік і три жінки, одна з яких була вагітною.

27 серпня 2008 Андрія Полтавця засудили до 10 років позбавлення волі. Дев’ять осіб зажадали від засудженого відшкодування морального збитку в розмірі 950 тис. грн, ще один потерпілий зажадав 300 тис. грн. Але після продажу вилученого у Полтавця майна цим людям виплатили лише по 4-10 тис. грн.

На даний момент Андрій Полтавець відбуває покарання в Крюківської колонії № 29. Він виплачує постраждалим по 8-10 грн на місяць. Якщо так буде тривати й далі, Полтавець зуміє розрахуватися з родичами загиблих за 75 років. Винуватець ДТП ще 5 років буде знаходитися у колонії. «Будемо сподіватися, що ситуація зміниться, коли Полтавець вийде на волю і почне працювати», – говорить адвокат потерпілих Юрій Вишневецький. Родичі загиблих вже не сподіваються отримати повну компенсацію.

Елизавета Будько


92

Новости партнеров