До торгівельної війни з Україною можуть приєднатися США

До торгівельної війни з Україною можуть приєднатися США

Через ігнорування міністерством освіти України своїх функцій по реалізації регуляторної політики і боротьби з піратством, представники іноземних правовласників пригрозили міжнародними санкціями з боку США.

Українські організації музичної індустрії, а також іноземні правовласники, звернулися до Кабінету міністрів з вимогою негайно почати розробку і реалізацію комплексної державної програми захисту прав інтелектуальної власності. У своїй заяві вони наголосили, що на Україні практично повністю припинилося надходження коштів за використання інтелектуальної власності, і це, в свою чергу загрожує серйозними санкціями з боку США та Всесвітньої торгової організації. «Міністром освіти фактично підтримується діяльність першого заступника Янова, яка носить дискредитований характер і іноді межує з криміналом і корупційними діями. Ми звернулися до кабінету міністрів з вимогою вивести дану сферу діяльності з-під контролю Табачника», — заявив директор коаліції виконавців та продюсерів в Україні Дмитро

Прикордонний. На думку правовласників, міністерство освіти не здатне забезпечити функціонування одного з найбільш інвестиційно-привабливих напрямків.

Виктор Другоруб


99

Новости партнеров