У Євпаторії пройшов Хресний хід «За канонічне православ’я»

У Євпаторії пройшов Хресний хід «За канонічне православ’я»

У Євпаторії парафіяни міста та духовенство Української православної церкви Московського патріархату взяли участь в Хресній ході «За канонічне православ’я».

Хресний хід почався після ранкової божественної літургії від Свято-Миколаївського собору і завершився біля міської ради на Театральній площі. Тут Благочинний Євпаторійського благочиння протоієрей Олександр Дворніков провів читання акафісту на честь Архістратига Михаїла.
У ході Хресної ходи, що проводиться з благословення Митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря, прихильники канонічного православ’я висловилися проти будівництва в Євпаторії храму Української православної церкви Київського патріархату.

Нагадаємо, архієпископ Сімферопольської і Кримської Єпархії УПЦ КП Климент направив на адресу Президента України Віктора Януковича відкритий лист. За словами Климента, влада хоче знести споруджуваний Хрестовоздвиженський храм Київського патріархату на вимогу священнослужителів Української православної церкви Московського патріархату: «Вважаємо неприпустимим втручання у справи Кримської єпархії УПЦ КП з боку церковних представників УПЦ МП спільно з представниками влади. Заявляємо з усією відповідальністю про те, що ми будемо оберігати і всіма засобами охороняти храм в Євпаторії. Ніхто не має ні морального, ні законного права знищувати святиню українського православ’я» .

Дмитрий Майдан


92

Новости партнеров