У Європі масово відмовляються від «Євробачення» через брак коштів

Європейські країни масово відмовляються від участі в пісенному конкурсі «Євробачення» через бідність. Збільшені витрати на ліцензію і оргвитрати делегації вже вибили з лав Чехію, Словаччин, Кіпр, Сербію, Хорватію, Болгарію та деякі інші країни. Експерти прогнозують, що від участі в конкурсі можуть відмовитися і інші держави.

«У зв’язку з вартістю проекту та бюджетними скороченнями наступного року BNT вирішив відмовитися від пісенного конкурсу «Євробачення » , — цитує заяву болгарського телеканалу інформаційний портал Sofiaglobe .

«Мені зрозуміло, чому деякі країни відмовляються від участі, — вважає продюсер Яна Рудковська. — Адже у разі перемоги вони повинні дати гарантію про те, що наступний конкурс пройде на їх території, а якщо у країн фінансові труднощі, то вони не в змозі провести конкурс».

Сума, яка необхідна для організації конкурсу, найчастіше буває непідйомною для бюджету невеликих держав. Так, на проведення чергового музичного змагання в Москві було витрачено 24 мільйони доларів.

Нагадаємо, музичний конкурс «Євробачення» відбудеться в травні наступного року. На цей раз місцем проведення змагання поп-виконавців стане Копенгаген, так як саме датська співачка Еммілі ді Форест здобула перемогу на попередньому огляді.

Виктор Другоруб


107

Новости партнеров