Білорусь і Україна «приречені» на співпрацю

Білорусь і Україна «приречені» на співпрацю

Про це заявили відповідно президент Олександр Лукашенко і український прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі в Мінську.

На думку глави українського кабміну — «Україна не просто ставить перед собою мету бути з країнами Європейського союзу або з країнами Митного союзу. Вона просто приречена на цю співпрацю. Ми ж сусіди. У нас довгий кордон, у тому числі і з Білоруссю, і з Росією, і з країнами ЄС. Саме географічне положення зобов’язує нас до такого всебічного співробітництва». Що ж стосується президента Білорусі, то його прогноз був менш оптимістичний, і не виключав варіанти продовження економічного конфлікту з країнами — членами МС.

«Якщо Митний союз будуть задовольняти пропозиції України, ми підемо назустріч. Якщо будуть порушені якісь інтереси — чи то до Росії, чи Казахстану, Бєларусі — ми не підемо назустріч, або підемо на основі якихось компромісів. Як би Україна не повела, члени Митного Союзу все одно будуть змушені шукати відносин з Україною, ми приречені на це», — заявив Лукашенко.

Ольга Бузыка


171

Новости партнеров