Президенти України та Росії зустрінуться в Білорусії

Президенти України та Росії зустрінуться в Білорусії

На запланованій зустрічі в Мінську, президенти України та Росії обговорять питання двосторонніх відносин у разі вступу в силу угоди про асоційоване членство України в Євросоюзі.

24 жовтня у засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав, яке відбудеться в Мінську, візьмуть участь Віктор Янукович і Володимир Путін. Крім участі в засіданні, запланована окрема двостороння зустріч глав України і Росії. Про це повідомив журналістам помічник президента РФ Юрій Ушаков

На думку помічника президента РФ Юрія Ушакова питання взаємовідносин двох країн питання підписання Україною угоди з ЄС «нависає над усім комплексом наших відносин і, природно, він буде в тій чи іншій мірі порушено президентами».

«В Україні дуже велика порядок денний. Головне, що відбудеться контакт, який, як ми вважаємо, буде корисний. Було багато контактів і влітку, і восени. І це продовження розмов між президентами», — зазначив Ушаков.
Нагадаємо, проблеми російсько-українських відносин обговорювались 15 жовтня на переговорах в Калузі главами урядів двох країн Дмитром Медведєвим і Миколою Азаровим.

Протягом переговорів, Медведєв заявив, що в разі асоціацію України з ЄС питання про вироблення захисних механізмів в зоні вільної торгівлі СНД переходить з гіпотетичної в практичну площину. При цьому шанси Києва на вступ у Митний союз стають нульовими. Медведєв також зазначив, що угода за формулою «ТС+Україна» не влаштовує Росію, якій потрібен повноцінний економічний союз, а не аморфне об’єднання.

Азаров у свою чергу повідомив після зустрічі, що відносини України і Росії проходять «перезавантаження».

Дмитрий Майдан


103

Новости партнеров