Яценюк оголосив Україну банкрутом

Яценюк оголосив Україну банкрутом

За твердженням опозиціонера державне казначейство не проплатило зобов’язання державного та місцевих бюджетів на суму 90 млрд. грн. На його думку, це говорить про те, що Україна знаходиться в передбанкрутному стані.

«За нашою інформацією, Державне казначейство України не виплатило зобов’язання державного та місцевих бюджетів України майже на 90 млрд грн. Зупинилися цілі міста. Тільки по Донецькій області, саме з Донецької, яка підтримала президента України Віктора Януковича і Партію регіонів, неоплачених рахунків на 1,5 млрд грн. Те, що сьогодні уряд намагається відстрочити банкрутство країни через емісію векселів є нічим іншим, як побудовою фінансової піраміди», — заявив Яценюк.

Нагадаємо, що 4 жовтня глави міст Харківської, Донецької, Тернопільської, Івано-Франківської областей та АР Крим на прес-конференції заявили, що держказначейство заблокувало муніципальні рахунку. За даними мерів українських міст, загальна заборгованість на Україні, тільки по містах становить понад 25 млрд. гривень.

Ольга Бузыка


177

Новости партнеров