МЗС України розкритикував російські ЗМІ, зокрема канал «Росія»

МЗС України розкритикував російські ЗМІ, зокрема канал «Росія»

Директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген заявив, що російський телеведучий «далекий від журналістики».

«Сюжети про Україну, показані на російському телеканалі «Росія-1″, є непрофесійними і необ’єктивними. Ці сюжети, в моєму розумінні, далекі від журналістики. Вони є дивною сумішшю правди і напівправди, а тональність і лексика ведучого створюють враження низькопробності як для браузера міжнародних подій. Тим більш прикро, що це відбувається на державному каналі, який навпаки повинен був прикладом виваженості та професіоналізму», — сказав Перебийніс.

Таку заяву українського Мзс пов’язано з недавнім показом на каналі «Росія» сюжету, в якому журналіст Дмитро Кисельов передбачив Україні великі проблеми в найближчому майбутньому. На думку Кисельова Україні сильно пошкодує про підписання Угоди з ЄС, так як влада країни вже перейшли на вексельну систему розрахунків і включили друкарський верстат, щоб погасити бюджетний дефіцит, що призведе до різкого падіння гривні та зростання цін. Ще раніше Кисельов також лякав президента України наслідками звільнення Тимошенко і заявляв, що у Януковича «справи погані».

21 жовтня голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації, народний депутат фракції «Батьківщина» Микола Томенко заявив, що Міністерство закордонних справ України має виступити з публічною реакцією на «відверто хамські» телевізійні сюжети російських каналів по відношенню до України.

Виктор Другоруб


140

Новости партнеров