Мінпраці підвищить пенсії жителям Криму до російського рівня

Мінпраці підвищить пенсії жителям Криму до російського рівня

Президент Росії Володимир Путін доручив Міністерству праці та соціального захисту РФ підвищити пенсії жителям Криму до російського рівня, та ще й в найкоротші терміни.

 

«Зараз першочерговим завданням є своєчасна виплата пенсій, стипендій і зарплат кримчанам», — сказав президент, звертаючись до міністра праці Максиму Топилину.

 

«Як ви це зробите — ваша справа. Разом із депутатами Держдуми продумайте і зробіть це. І не зволікайте, зробіть це як можна швидше», — зазначив президент. Путін підкреслив, що жителі Криму повинні бути зрівняні з росіянами в праві одержання відповідних пенсій.

 

Глава Мінпраці надав президенту звіт про підготовку необхідних виплатних документів для безперебійного фінансування пенсійних виплат у найближчі місяці. Він повідомив, що за даними Мінпраці, в Криму і місті Севастополі проживають 677 тисяч пенсіонерів (559 тисяч — в Криму та 117 тисяч — у Севастополі).

 

«Середній розмір пенсії, яку сьогодні отримують в Криму, становить 5570 рублів, у Севастополі — 6200 рублів, тобто майже вдвічі нижче, ніж у Російської Федерації», — сказав Топилин.

 

Нарада президента Володимира Путіна з членами уряду РФ, в рамках якого обговорювалося питання про пенсійне забезпечення, відбулася 19 березня 2014 року.

 

«У Криму все добре, — коментує нинішню ситуацію Микола Барилюк, голова банку Криму. — Система контролю виплат пенсій, стипендій та заробітної плати знаходиться під контролем. На сьогодні урядом Криму і банком Криму прийняті заходи для того, щоб ніяких затримок з виплатами не було».

Виктор Другоруб


133

Новости партнеров