400 тисяч доларів заплатили за ювелірні вироби, створені за ескізами Пікассо

400 тисяч доларів заплатили за ювелірні вироби, створені за ескізами Пікассо

В американському місті Бостон (штат Массачусетс) на торгах, організованих аукціонним домом Skinner Auctions, були у вівторок продані за 386 тис. доларів три срібних ювелірних прикраси, виготовлені в 1950- х роках за ескізами іспанського художника і скульптора Пабло Пікассо.

Про це повідомили офіційні представники торгового дому.
Одним з топ-лотів аукціону став кулон під назвою » Сатир » , виконаний у формі голови міфічної істоти. Він пішов з молотка за 153 тис. доларів, що майже у вісім разів більше початкової вартості. Про це повідомляє власкор ІТАР- ТАСС.
За 141 тис. доларів було куплено ювелірний виріб, що отримало назву «Сонце», — круглий плоский медальйон у вигляді небесного світила. Третя  виготовлена ​​за ескізами Пікассо, коштовність — невеликий прямокутний плоский кулон, на якому вигравірувано в профіль обличчя хлопчика — сина художника — Клода, проданий за 92,2 тис. доларів. Робота так і називається — «Клод».
Як заявила віце-президент аукціонного дому Глорія Ліберман, всі три прикраси належали раніше американській актрисі Керол Меллорі, яка колись була заручена з Клодом Пікассо. » Саме примітне, що всі ці ювелірні вироби вона носила до недавнього часу, — зазначила Ліберман. — Так що ці три предмети були створені не для продажу».
За підсумками торгів під назвою «Предмети ювелірного мистецтва» в Бостоні було виручено близько 1,5 млн доларів. На них були представлені й інші коштовності з срібла, золота і платини , прикрашені в тому числі діамантами і рубінами.

Виктор Другоруб


167

Новости партнеров