Київська міліція штурмувала квартиру, жителі якої «посміли» включити радянський марш, під час маршу «Свободи»

Київська міліція штурмувала квартиру, жителі якої «посміли» включити радянський марш, під час маршу «Свободи»

Вчора ввечері співробітники міліції і СБУ намагалися взяти штурмом квартиру, жителі якої під час проходження націоналістів з ВО «Свобода» включили пісню «Вставай страна огромная».

За твердженням представників МВС, марш українських націоналістів пройшов без экцессов. Тим не менше, вчора відбулося як мінімум 2 зіткнення, які не можна назвати випадковими. Перший конфлікт стався на перетині вулиць Володимирської та Богдана Хмельницького. Біля будівлі оперного театру з’явився чоловік у формі вермахту і робив вигляд, що вітає наближається колону. Перехожим і туристам чоловік пояснював, що, таким чином, нацисти повинні вітати марші своїх послідовників. Побачивши його, від колони відокремилося 8 осіб зі служби безпеки «Свободи» і спробували накинутися на опонента. Чоловіком у формі виявився ветеран-розвідник Сергій Розумовський, один з ініціаторів створення добровольчого корпусу для відправки в Сирію. Розумовському прийшли на допомогу товариші, зав’язалася бійка, до місця пригоди підтяглися знімальні групи, після чого представники ВО «Свобода» ретирувалися.

Однак, незабаром з багатоповерхівки, розташованої навпроти будівлі оперного театру, з колонок заграв марш «Вставай страна огромная». Крім того з балкона 7 поверсі були свешены 2 величезних копії прапора Перемоги. До вечора, міліція і співробітники СБУ, загальною чисельністю близько 15 людей почали штурмувати квартиру в якій знаходилися противники українського націоналістичного руху. За деякими даними серед обложених також перебував депутат від фракції комуністів Олександр Голуб. За різними оцінками в марші взяли участь від 5 до 50 тисяч чоловік. Керівники «Свободи» стверджують, що людей могло бути набагато більше. Нагадаємо, що в неділю і понеділок,

українські перевізники масово відмовлялися везти учасників маршу «УПА», у столиці України.

Ольга Бузыка


153

Новости партнеров