Глазьєв: санкції США дивні з точки зору демократії

Глазьєв: санкції США дивні з точки зору демократії

Санкції США проти російських чиновників і депутатів не співвідносяться з принципами демократії. Про це Про це заявив радник російського президента Сергій Глазьєв, щодо якого також були введені такі санкції.
«Вводячи санкції проти депутатів парламенту, американці демонструють своє ставлення до представників влади. Адже парламентарії висловлюють позицію народу, їх для цього обрали. Тим самим, вони блокують можливість діалогу людей, які уповноважені народом на вираження громадської думки. Це дуже дивно з точки зору демократичних цінностей», — сказав він РІА НОВИНИ.
Глазьєв вказує, що, на відміну від президента Барака Обами, він народився і виріс в Україні.
«Біда в тому , що американські політики не бачать на Україну громадян. Замість України вони бачать політичних маріонеток, готових виконувати їхні вказівки і реалізовувати їх інтереси», — стверджує Глазьєв.
Нагадаємо, що в понеділок президент США Барак Обама підписав указ про введення санкцій відносно високопоставлених російських політиків, у тому числі Глазьєва, спікера Ради Федерації Валентини Матвієнко і віце-прем’єра Дмитра Рогозіна. Фігурантам списку буде заборонений в’їзд в США, їх активи і власність будуть блоковані.
Санкції через проведенням в Криму референдуму.
Як повідомлялося раніше, майже 97 % учасників референдуму в Криму висловилися за входження регіону до складу Росії причому явка перевищила 83 %. Президент РФ Володимир Путін заявив, що проведення референдуму відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН. У понеділок він підписав указ, за яким Крим визнається незалежною державою.

Елизавета Будько


103

Новости партнеров