Європарламент висунув Україні ультиматум щодо Тимошенко

Європарламент висунув Україні ультиматум щодо Тимошенко

Сьогодні, 16 жовтня, в мережі з’явився текст звернення спостерігачів від Європейського парламенту, який вони направили Президенту Віктору Януковичу. Текст опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст Мустафа Найєм.

«Суть всього звернення в останньому абзаці, де Кокс і Кваснєвський вимагають від Віктора Януковича відпустити Юлію Тимошенко на лікування шляхом помилування. І якщо уважно вчитатися в текст документа, очевидно, що це фактично ультиматум: підписання Угоди про асоціацію безпосередньо залежить від того, яке Віктор Янукович прийме рішення щодо звільнення Юлії Тимошенко».

Нагадаємо, що повний звіт буде представлений не раніше ніж через місяць після продовження місії європолітиків Кокса та Кваснєвського. Однак частина висновків і звернення вони все ж відправили українським властям. Ключове питання документа — рішення проблеми Тимошенко.Также у звіті європейських спостерігачів не йдеться про конкретну країну і лікарні, куди вони пропонують відправити екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Мандат наглядової місії від Європейського парламенту в складі екс-голови Європарламенту Пета Кокса та колишнього президента Польщі Олександра Кваснєвського продовжено ще на місяць. Олександр Кваснєвський заявив, що питання лікування за кордоном екс-прем’єра Юлії Тимошенко буде вирішено найближчим часом.

Елизавета Будько


114

Новости партнеров