Віктор Янукович вважає, що Україні необхідна ефективна захист українських товаровиробників і підтримка зовнішніх ринків

Віктор Янукович вважає, що Україні необхідна ефективна захист українських товаровиробників і підтримка зовнішніх ринків

Україна повинна рухатися по шляху прогресу, але з урахуванням того, що в даний час кордони між країнами стають все більш умовними з-за розвитку інтернет-технологій, фінансової і банківської системи, держава повинна захищати національні інтереси країни.

Таку ідею висловив Віктор Янукович під час зустрічі з жінками Героями України. «Ми повинні захищати наші національні інтереси, інтереси нашої держави», — підкреслив Президент. «Нам потрібно будувати таку зовнішню політику, щоб ми були здатні до домовленостей, щоб поважали нас і нашу країну. Ми повинні будувати таку політику, щоб у нас було більше друзів», — сказав Віктор Янукович.

Актриса Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Валерії Заклунної-Мироненко поставила питання про подальший розвиток українсько-російських відносин, зокрема, у торговельній сфері, Віктор Янукович зазначив, що Росія, як і Україна, зацікавлена в торгівлі за правилами СОТ.

«Ми ні в якому разі не повинні нічого ламати, у нас повинен бути еволюційний шлях. Давайте будемо відверті: а до яких стандартів прагне Росія? До цих же стандартам (європейським)». Також він підкреслив, що Україна повинна протистояти зовнішнім викликам. «Хто б нас і як би не викликав на які-небудь конфлікти, ми в них не зацікавлені. Ми не хочемо конфліктів, ми не хочемо створювати проблем і не будемо підтримувати таку політику. Наше завдання — знайти розуміння, знайти таку модель розуміння, яка б задовольняла наших громадян», — підкреслив Глава держави.

Виктор Другоруб


126

Новости партнеров