Добкін обурений «самоусуненням » керівництва Партії регіонів

Добкін обурений «самоусуненням » керівництва Партії регіонів

Екс-голова Харківської облдержадміністрації, голова харківського обласного осередку Партії регіонів Михайло Добкін заявив, що ПР досі не відреагувала на низку важливих питань щодо ситуації в Україні.

«У нас партія досі не визначилася з багатьох ключових питань, які відбуваються в нашій країні, не тільки по Криму. Багато в чому керівництво самоусунулася. І я, як керівник другої за чисельністю облорганізації ПР, всі ці питання хочу поставити на найближчому референдумі , якщо мене відпустить на нього слідчий «, — зазначив лідер харківської ПР.

Він розповів, що не може отримати від вищого партійного керівництва відповіді на такі питання: » Чому відбувається те, що відбувається? Чому партія сховалася? Чому вона не захищає своїх виборців і товаришів по партії? Чому партія голосує з багатьох питань разом з тими , хто ідеологічно завжди був нашим найголовнішим опонентом ? У мене є питання по Криму і інші, на які я хочу отримати відповіді ».

За словами Добкіна, ніхто з керівництва партії з ним не зв’язується, «за винятком одного дзвінка з приводу кількості делегатів на з’їзді партії».

Михайло Добкін не знає, чи буде 22 березня з’їзд Партії регіонів: «Я не знаю, у мене немає розуміння — буде він переноситися чи ні, але якщо 22 березня не відбудеться з’їзд, то я залишаю за собою єдине право в тих умовах, в яких я перебуваю, звернутися до керівництва партії з відкритим листом, де викласти низку своїх питань і зажадати відповіді. Я не пам’ятаю такої Партії регіонів ніколи, ми були у владі, в опозиції. Я майже 10 років у цій партії, пройшов з нею дуже багато, і для мене позиція «під лавкою» — не моя «, — сказав він.

«Я ніколи собі не уявляв, що маючи таку кількість прихильників по Україні, немає ніякої реакції керівників регіональних партійних організацій. Я не кажу про себе, я беру Волинь, Рівненщину, Тернопільську, Житомирську, Вінницьку області. Може, я когось сюди записав передчасно. Але мені дзвонить безліч однопартійців — йде відкритий і приховане тиск, починаючи з депутатів районних рад та міських і закінчуючи керівниками територіальних громад «, — підкреслив Добкін.

Проведення з’їзду Партії регіонів було заплановано на 15 березня, проте його перенесли на 22 березня.

Ольга Бузыка


77

Новости партнеров