Україна відкликала свого посла з Росії

Україна відкликала свого посла з Росії

Україна відкликала свого посла в Росії Володимира Єльченко. Як сказано в повідомленні МЗС України, це пов’язано з ситуацією в Криму і необхідністю обговорення її міжнародних аспектів.

Тим часом російський МЗС 17 березня виступив із заявою, в якій повідомляє про принципи формування компактної Групи підтримки для України в складі, прийнятному для всіх українських політичних сил. Пропозиції по формуванню такої групи були відправлені керівництву США і європейських країн неділю тому. Серед принципів, якими повинні керуватися учасники Групи, пошана інтересів багатонаціонального народу України і недопустимість відродження неонацистської ідеології. У МЗС РФ вважають, що українським політикам необхідно відмежуватися від ультра-націоналістів і присікти їх спроби дестабілізувати різні регіони країни.

«Як неодноразово роз’яснювалося російською стороною, нинішня ситуація на Україні створена не нами, а є результатом глибокої кризи української держави, що привела до поляризації суспільства і різких загострень антагонізму між різними частинами країни», — говориться в заяві російського МЗС.

Ольга Бузыка


107

Новости партнеров