Ігор Коломойський витратив на українську армію » колосальну суму грошей»

Ігор Коломойський витратив на українську армію » колосальну суму грошей»

Губернатор Дніпропетровської області взяв на себе постачання солдатів ПММ, а в інші бізнесмени заплатили за бронежилети і продукти.

Борис Філатов, перший помічник дніпропетровського олігарха-губернатора Ігоря Коломойського, розповів про те, як глава області спонсорує українську армію. Нагадаємо, раніше начальники оперативного командування «Південь» звернулися до Коломойського з проханням допомогти їм заправити військову техніку.

За словами пана Філатова, Ігор Коломойський за свій рахунок забезпечив паливом 50 % військових частин Південного оперативного командування і повністю — загони Дніпропетровська та Херсона. Також він зазначив, що інші українські бізнесмени вже забезпечують солдатів продуктами, бронежилетами і всім необхідним.

- Великі фінансові витрати на себе особисто взяв Ігор Валерійович. Я не можу розповідати, куди ці кошти будуть витрачені — це дійсно велика колосальна сума. З яких джерел ці кошти, я також не хочу коментувати. Це питання вирішене особисто губернатором, — сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов.

Виктор Другоруб


121

Новости партнеров