У Росії бандерівська символіка може стати нацистською

У Росії бандерівська символіка може стати нацистською

Сергій Железняк, віце-спікер російської Держдуми, заступник секретаря Генради «Єдиної Росії», вважає, що бандерівську атрибутику необхідно прирівняти до нацистської. Для цього він планує подати на розгляд відповідний законопроект. Віце-спікер упевнений, що багато депутатів Держдуми його підтримають.

«Підтримую вимогу моїх співвітчизників про прирівнювання бандерівської атрибутики та символіки до нацистської, з відповідним притягненням винних до відповідальності згідно з вимогами законодавства. На початку тижня підготую і внесу відповідний законопроект», – написав Железняк на своїй сторінці в Facebook.

Кодекс про адміністративні правопорушення Росії передбачає за пропаганду та публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки або публічне демонстрування атрибутики або символіки екстремістських організацій штраф для громадян – 1-2 тисячі рублів з конфіскацією предмета правопорушення (або арешт на строк до 15 діб також з конфіскацією), для посадових осіб – 1-4 тис. руб. з конфіскацією, для юросіб – 10-50 тис. руб. з конфіскацією. За виготовлення, збут або придбання з метою збуту нацистської атрибутики або символіки для громадян передбачений штраф 1-2,5 тис. руб. з конфіскацією, для посадових осіб – 2-5 тис. руб. з конфіскацією, для юросіб – 20-100 тис. руб. з конфіскацією.

Ольга Бузыка


279

Новости партнеров