Стан української армії викликає у експертів багато питань

Стан української армії викликає у експертів багато питань

Навчання української армії «Весняна злива » не досягли ефекту.

Збройні сили України приводяться до вищого ступіня готовності. Про це заявив виконуючий обов’язки міністра оборони Ігор Тенюх на засіданні уряду.

» Завдання, поставлені перед ЗС країни, виконуються згідно затвердженого раніше плану навчань» Весняна злива «, — заявив Тенюх.

Проте стан української армії викликає у експертів досить багато питань . Проблеми визнають і в Міноборони: при загальній чисельності Сухопутних військ — 41 тисяча осіб, з них у постійній готовності мають знаходитися 20 тисяч , по факту — тільки 6 тисяч. У міністерстві ситуацію називають досить складною.

Експерти відзначають, що оголошена мобілізація не принесла очікуваного результату. Багато чоловіків призовного віку працюють за межами України .

Успіху військових навчань не сприяють і настрої на сході і півдні країни. В Інтернеті з’явилися ролики , в яких жителі Донецької області зупиняють армійську колону і змушують її розвернутися. У районі Луганська жителі спорудили барикаду на залізничних коліях , по яких повинен був пройти ешелон з військовою технікою.

Дмитрий Майдан


85

Новости партнеров