Проходить референдум по сепарації Венеції від Італії

Проходить референдум по сепарації Венеції від Італії

Референдум буде проводитися з 16 по 21 березня в різних містах. Сьогодні референдум проходить у столиці Венеції Венето. На голосування винесені питання утворення незалежної федеративної республіки Венеція і участі республіки в ЄС і НАТО.

 

Згідно з останнім опитуванням в містах регіону, близько 65% жителів регіону хочуть відокремлення від Риму. Це становить близько 4 мільйонів осіб.

 

Зазначимо, що участь у референдумі не є обов’язковою. Тим не менш, відповідно до закону про проведення голосуванні, прийнятому в 2006 році, Венеція вийде зі складу Італії, якщо більшість підтримають рішення відділення. Після здобуття незалежності Венеція припинить перерахування податків до бюджету Італії.

 

Нагадаємо, що в багатьох містах Венеції (Верона, Тревізо, Палермо, Ліворно та ін) задовго до референдуму проходили мітинги за незалежність Венеції. Маніфестанти виступили проти урядових заходів жорсткої економії через те, що вони позбавляють мільйонів молодих італійців законного права на освіту, роботу і майбутнє. У Турині, Мілані та Римі такі мирні демонстрації переросли у сутички з поліцією.

Виктор Другоруб


101

Новости партнеров