Від українців вимагають негайно здати вогнепальну зброю

Від українців вимагають негайно здати вогнепальну зброю

В Україні від населення вимагають негайно здати вогнепальну зброю до правоохоронних органів. Відповідну спільну заяву глав МВС і СБУ оприлюднено на офіційних сайтах відомств.

Як зазначає керівництво силових відомств, такі заходи необхідні, щоб «зупинити насильство на вулицях наших міст і захистити життя і здоров’я людей».

«У зв’язку з надзвичайною суспільно — політичною ситуацією, що склалася в країні, загостренням криміногенної обстановки і системними провокаціями з боку іноземних громадян в Криму та на південному сході України, закликаємо і вимагаємо від усіх громадян негайно здати до органів МВС вогнепальну зброю, яке не зареєстроване законним шляхом», — наголошується в заяві.

Крім того, працівникам МВС та СБУ доручено виявляти і вилучати зброю у громадян, а також залученню до відповідальності всіх осіб, які не склали зброю, «за всією суворістю закону».

Нагадаємо, лідер радикального націоналістичного об’єднання «Правий сектор» Дмитро Ярош в ультимативній формі вимагає від керівництва України доступ угруповання до військових складів.

Як відомо, «Правий сектор» пригрозив відправити до Криму «поїзд дружби», щоб не допустити розколу України. «Будь-які спроби розірвати територіальну цілісність України будуть жорстко покарані» — сказав один з так званих «васильківських терористів» Ігор Мосійчук.

У свою чергу, Головне слідче управління Слідчого комітету Російської Федерації порушило кримінальну справу за публічні заклики до здійснення терористичної та екстремістської діяльності щодо лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша і оголосило його в міжнародний розшук.

Ольга Бузыка


98

Новости партнеров