На виборчих дільницях Великої Ялти черги утворювалися з 6 ранку

На виборчих дільницях Великої Ялти черги утворювалися з 6 ранку

16 березня в Великій Ялті стартував загальнокримський референдум. Всі 68 виборчих дільниць були відкриті вчасно, о 08.00, порушень на момент початку їх роботи зафіксовано не було, - повідомляє кореспондент НАХ в Ялті.

Голова Ялтинської міської комісії з проведення загальнокримського референдуму Ірина Белозьорова відзначила дуже високу явку виборців. «Вже з самого ранку ялтинці масово йдуть на свої виборчі дільниці. Такої активності населення не було дуже давно. Всі ділянки повністю укомплектовані і працюють в штатному режимі», — підкреслила Ірина Бєлозьорова.

Як повідомляє наш кореспондент у Сімеїзі, черги на виборчих дільницях у цьому селищі Великої Ялти почали утворюватися ще з 6 години ранку. До моменту їх відкриття біля дверей вже стояло більше 50 чоловік, які поспішали проголосувати і висловити свою громадянську позицію. Першим бюлетень в урну кинув Симеїзський селищний голова Юрій Ломенко.

Голова Ялтинської міської комісії з проведення загальнокримського референдуму Ірина Белозьорова на своїй сторінці в ФБ розмістила повідомлення про те, що вона весь день буде знаходиться на зв’язку і готова оперативно відповідати на всі виникаючі питання. Поки під цим повідомленням з’являються тільки побажання удачі і сил в успішному проведенні загальнокримського референдуму.

Також вона нагадала, що дільниці працюватимуть до 20.00, після чого почнеться підрахунок голосів.

Елизавета Будько


127

Новости партнеров