Бойовики «Правого сектора» загрожують Донецьку і Луганську — МЗС Росії

Бойовики «Правого сектора» загрожують Донецьку і Луганську — МЗС Росії

Російське міністерство закордонних справ висловило занепокоєння з приводу інформації про те, що з Харкова в Донецьк і Луганськ виїхали угруповання «Правого сектору» для відкриття там «східного фронту». У зв’язку з цим зросла кількість звернень з проханням про захист, що надходять зі Сходу України.

 

Крім того, повідомляє зовнішньополітичне відомство Росії, стало відомо, що на одній з українських фабрик в терміновому порядку шиють російську військову форму. Безсумнівно, ця форма може бути використана для провокацій і нагнітання обстановки на Україні.

 

Нагадуємо, у Харкові в ніч з 14 на 15 березня група радикалів з «Правого сектора» відкрила вогонь по мирних демонстрантах, кількох громадян взяли в заручники. До ранку радикалів затримали, але жителі Харкова побоюються того, що бойовиків, на чиїй совісті загибель двох осіб, відпустять. За словами свідків, бойовики-ультранаціоналісти у момент затримання вимагали від правоохоронців, щоб їм забезпечили безпечне повернення у західні регіони.

 

Раніше, 14 березня, на зустрічі з міністром внутрішніх справ РФ Сергієм Лавровим в Лондоні держсекретар США Джон Керрі висловився проти легітимізації «Правого сектору» та інших радикальних організацій як потенційно небезпечних структур, що загрожують життю мирного населення.

Ольга Бузыка


113

Новости партнеров