«Електротяжмаш» виконало замовлення Старобешевськой електростанції

«Електротяжмаш» виконало замовлення Старобешевськой електростанції

ГП «Завод «Електротяжмаш» (Харків) завершило виготовлення і високовольтні випробування статора турбогенератора ТГВ-235-2АУ3 для енергоблока № 12 Старобешевськой ТЕС (ПАО «Донбассенерго»). Про це повідомили в прес-службі «Електротяжмашу». Потужність агрегату з повним водневим охолоджуванням складає 235 МВт. Машина призначена для заміни турбогенератора ТГВ-200 виробництва заводу «Електротяжмаш», встановленого в 1966 році. Відвантаження готового устаткування заплановане на кінець 2013 роки.

«Старобешевська ТЕС активно модернізується, і наш завод бере безпосередню участь в цьому процесі. Нове устаткування нашого виробництва дозволить збільшити потужність енергоблока на станції, підвищить ефективність і надійність його роботи», – відзначив директор заводу Володимир Глушаков.

ГП «Електротяжмаш» спеціалізується на розробці і випуску потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електроустаткування для залізничного і міського транспорту. Завод поставляє продукцію до Росії, Індії, Казахстану, Панами, Мексики і інших країн по всьому світу.

Старобешевська ТЕС має у складі устаткування, що діє, 10 енергоблоків. Вона розташована на на південному заході Донецької області на лівому березі річки Кальміус. На підприємстві працює більше 2 тис.чел. Міра зносу основного і допоміжного устаткування – 70-90%, об’єм електроенергії, виробленої з дня введення в експлуатацію по 1 січня 2013 р., – 480,3 млрд.кВт•ч, встановлена проектна потужність – 2 300 МВт, потужність, що розташовується, на 2013 рік — 1 975 МВт.

Ольга Бузыка


109

Новости партнеров