У Донецьку та області йдуть мітинги «Російська весна» (ФОТО, оновлюється)

У Донецьку та області йдуть мітинги «Російська весна» (ФОТО, оновлюється)

В Донецьку почався мітинг «Російська весна». Зараз на центральній площі зібралися близько 3 тис. чоловік, але люди продовжують личити. У проекті резолюції, озвученому з сцени, міститься вимога провести з 17 по 20 березня референдум про статус Донецької області і російської мови.

Над площею розвиваються російські тріколори, георгіївські стрічки і прапори «Донецької республіки». Люди скандують: «Донбас — Росія», «Таруту — геть», «Беркут», «Ахметов- ворог народу» і «Губарев» та інше.

Учасники мітингу прийняли рішення пройти маршем до будівлі Управління СБУ в Донецької області. Люди попрямували по проїжджій частині у бік вулиці Щорса, де розташовується будівля управління СБУ. Вулиця Артема перекрита.

На 14.30 близько 4 тис. учасників мітингу пікетують СБУ з вимогою звільнити «народного губернатора» Павла Губарева. Люди скандують «Гестапо», «Губарева», «Начальника», «Путін допоможи!» і «Ганьба СБУ». Один з мітингуючих піднявся по гратах на козирок будівлі і зірвав прапор України, поставивши замість нього прапор «Донецької республіки».

 

Ольга Бузыка


119

Новости партнеров