Російські та українські військові в Керчі грають у футбол

Російські та українські військові в Керчі грають у футбол

У Керчі відбувся футбольний матч між керченськими морськими піхотинцями і військовослужбовцями РФ, що тимчасово базуються на КПП в Будмістечку. У товариському матчі «Спорт заради миру» з рахунком 4:0 перемогу здобули керченські морпіхи.

 

На футбольному полі Республіканської школи-інтернату зустрілися команди Чорного моря «Арсенал» (морпіхи Керченської військової частини А-0669) і «Каспію» (військовослужбовці російського батальйону, що на узбережжі Каспійського моря). Кожна команда складалася з шести основних і запасних гравців. Керченська частина позичила російським військовим РФ чорно-жовті футболки. Самі місцеві мешканці були одягнені в чорно-сині футболки.

 

Ініціатива проведення матчу належала замкомандиру батальйону з озброєння в/ч А-0669 майору Роману Маланчуку.

 

«Виникла ідея в наших військовослужбовців показати всьому світу, що можна вирішувати будь-які конфлікти або спірні питання не тільки збройним методом, але і мирним шляхом. Наприклад, як ми сьогодні показали на футбольному полі: ми поборолися за футбольний м’ячик. Через те, що ми вдома, то сама доля з нами: рахунок 4:0 на користь Збройних сил України», — сказав Маланчук.

 

Наступний матч керченські піхотинці зіграють в нових формах — командир частини пообіцяв заохотити гравців за перемогу.

Виктор Другоруб


66

Новости партнеров