Коломойський заправив техніку українських військовиків власним коштом

Коломойський заправив техніку українських військовиків власним коштом

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський заправив техніку українських військовиків за власний кошт.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник кримського медіа-центру Міністерства оборони Владислав Селезньов.

«До губернатора Дніпропетровської області звернулися начальники оперативного командування «Південь», яке здійснює управління військовими частинами в 11 областях на Сході і Півдні України. Військові частини отримали наказ слідувати на маневри, але у цілого ряду частин паливо для виконання наказу відсутнє. Губернатор зібрав нараду, яка тривала близько 3 годин. Результат — всі частини швидкого реагування будуть забезпечені пальним. Будуть заправлені сотні танків і бронетранспортерів. Всі бойові вертольоти. Кожна військова частина отримала маршрут висунення до найближчих бензозаправок, заправники приїдуть на аеродроми», — написав Селезньов.

Він додав, що техніку військових Коломойський заправив власним коштом і особисто контролює цей процес.

При цьому сам Ігор Коломойський вважає, що скупчення військ Російської Федерації по периметру кордону з Україною потрібно «швидше за все для того, щоб в України не було бажання йти силою в Крим», однак від подальших прогнозів олігарх утримується.

- Але як буде насправді, ніхто не знає. Я, вірю в краще і хочу бути оптимістом, — сказав він сьогодні під час зустрічі з представниками бізнесу.

Елизавета Будько


54

Новости партнеров