В Одесі ветерани хочуть перейменувати вулицю Дніпропетровщину у вулицю Радянської Армії

В Одесі ветерани хочуть перейменувати вулицю Дніпропетровщину у вулицю Радянської Армії

В Одесі ветерани хочуть перейменувати вулицю Дніпропетровщину або вулицю імені Іцхака Рабина у вулицю Радянської Армії. Відповідне звернення від імені місцевих ветеранських громадських організацій направлено на адресу депутатів Одеської міської ради.

Як зазначається у зверненні, раніше в Одесі «назва тієї сили, яка об’єднувала і об’єднувала всіх захисників і визволителів міста» — Радянської Армії — носила вулиця Преображенська. І хоча її перейменування викликало невдоволення багатьох одеситів, сьогодні ветерани Великої Вітчизняної війни не просять повернути саме цій вулиці колишню назву, а хочуть присвоїти ім’я Радянської Армії однієї з новозбудованих вулиць у місті .

«Ми просимо винести на сесію міськради і розглянути питання про присвоєння імені Радянської Армії одній з вулиць -новобудов міста. Як варіанти, пропонуємо Дніпропетровщину дорогу, яка збігається з напрямком наступу наших військ 9-10 квітня 1944 року, або вулицю Іцхака Рабіна, названу на честь зарубіжного державного діяча, який не мав жодного відношення до нашого міста і краю», — наголошується у зверненні.

Виктор Другоруб


111

Новости партнеров