Місія ООН захищатиме права людини в Україні

Місія ООН захищатиме права людини в Україні

Місія спостерігачів ООН з прав людини розпочне роботу на Україні до 17 березня, заявив у четвер в СБ ООН заступник глави всесвітньої організації Джеффрі Фелтман.
«Місія спостерігачів управління верховного комісара ООН з прав людини готова приступити до роботи на Україну до майбутнього понеділка», — сказав Фелтман на відкритому засіданні РБ ООН по Україні.
За його словами, також «у світлі непередбачуваній ситуації, яка може впливати на права людини», генеральний секретар ООН Пан Гі Мун має намір просити продовжити перебування на Україні його помічника з прав людини Івана Шимоновича.
Російська влада, в тому числі президент Володимир Путін, а також МЗС РФ неодноразово звертали увагу на масові порушення прав людини з санкції або за потурання нової влади в Києві. Зокрема, мова йшла про жорстокість радикалів по відношенню до співробітників правоохоронних органів під час заворушень у Києві, знущання над представниками місцевої влади, які не підтримали зміну влади на Україні. МЗС РФ представив ЄС і ОБСЄ відеодокази безчинств екстремістів під час заворушень у Києві.

Елизавета Будько


131

Новости партнеров