Інакомислячим в Україні загрожують насильством

Інакомислячим в Україні загрожують насильством

Загрозам насильства на Україні піддаються всі інакодумці, включаючи депутатів Верховної Ради, — заявив на засіданні Ради безпеки ООН постійний представник Росії Віталій Чуркін.

Російський представник відзначив, що насильницьке повалення влади протиправно і подібні дії неодноразово засуджувалися, в тому числі, в документах, прийнятих Радою безпеки ООН. «Замість уряду національної єдності, передбаченого угодою від 21 лютого, в Києві було створено, як висловився пан Яценюк, » уряд переможців «», — підкреслив Віталій Чуркін.

Особливу увагу постійний представник Росії звернув на той факт , що в цьому уряді ряд постів, включаючи пост міністра оборони, займають представники націонал-радикальної партії «Свобода», ідеї якої Європарламент у резолюції, прийнятої в грудні 2012 року, назвав расистськими, антисемітськими, ксенофобськими і суперечать фундаментальним принципам і цінностям Євросоюзу. Ця ж резолюція закликала демократичні сили у Верховній Раді України не створювати коаліції з даної партією. «Куди ж тепер поділися європейські цінності? Сповідує чи їх нова влада в Києві», — запитав у своєї аудиторії Віталій Чуркін.

Справжньою опорою нової влади,- заявив Віталій Чуркін, — є ще більш радикальна організація , так званий «Правий сектор» , лідер якої заявив про свої президентські амбіції. При цьому українські радикали НЕ роззброїлися, як цього вимагає угода від 21 лютого. Більше того , вони поповнюють свої арсенали з розграбованих ними армійських складів і постійно загрожують всім інакомислячих розправою.

За словами російського постпреда, нова київська влада фактично самі розвалюють свою країну на дві частини і нічого не зробили для організації загальнонаціонального діалогу з метою проведення справжньої конституційної реформи.

Ольга Бузыка


82

Новости партнеров