Начальником міліції Дніпропетровська знову призначили Віталія Глуховерю

Начальником міліції Дніпропетровська знову призначили Віталія Глуховерю

Генерал-майор раніше обіймав це посада, але був звільнений після зняття в серпні 2003 року губернатора Миколи Швеця.

13 березня особовому складу міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області представили нового керівника — генерал -майора міліції Віталія Глуховерю, повідомляє прес -служба відомства.

У прес-службі зазначають, що пан Глуховеря має великий досвід роботи в системі ОВС. У 1985 році він почав кар’єру з рядового міліціонера, в наступні роки обіймав посади оперуповноваженого карного розшуку, старшого оперуповноваженого карного розшуку, заступника начальника відділення, начальника Кіровського райвідділу, а потім і начальника міського управління МВС.

Потім, після зміни влади, генерал-майор на три роки відправився «представляти інтереси українського народу у складі Міністерства закордонних справ України» . А тепер знову повернувся до займаної раніше посади.

В інтернет-ЗМІ є інформація про багатогалузевий тіньовий бізнес Глуховері, пов’язаний, зокрема, з діяльністю квіткових ринків. Нагадаємо також, що саме після зустрічі з Віталієм Глуховерею в серпні 2005 року був розстріляний з автоматів екс-начальник УБОЗ Едуард Шевченко. За деякими даними, Шевченко, як начальник УБОЗ зі стажем, зібрав великий компромат на дніпропетровські бізнес-групи, а його вбивство досі не розкрито.

Дмитрий Майдан


142

Новости партнеров