МЗС Росії: Зміна позиції Заходу по відношенню до ВО «Свобода» викликає подив

МЗС Росії: Зміна позиції Заходу по відношенню до ВО «Свобода» викликає подив

Департамент інформації і друку російського міністерства закордонних справ відреагував на висловлювання глави зовнішньополітичного відомства Франції Лорана Фабіуса про Всеукраїнському об’єднанні «Свобода». Французький міністр закордонних справ заявив 11 березня в ефірі радіостанції « Франс Інтер», що « Свобода» , представники якої входять до новий уряд України, «лише трохи правіше інших партій». Ця оцінка викликала в російському МЗС подив.

«Відомо, що діяльність даної партії носить відверто націоналістичний характер. Більш того, вона дотримується расистських, антисемітських і ксенофобських поглядів , її ідеологічний арсенал включає, зокрема , заклик заборонити використання російської мови на Україні , — наголошується в повідомленні , розміщеному на офіційному сайті МЗС Росії.

У повідомленні підкреслюється , що раніше Захід був більш об’єктивний при оцінки діяльності цієї політичної сили , і в російської сторони викликає подив той факт , з якою легкістю заради сьогохвилинних геополітичних дивідендів можуть мінятися принципові позиції у деяких представників Європейського Союзу.

Так , резолюція Європарламенту від 13 грудня 2012 року підсумками проходження «Свободи» до Верховної Ради містила чітке засудження цієї партії за погляди , що суперечать фундаментальним цінностям і принципам ЄС. Резолюція також закликала демократичні партії Ради не співпрацювати зі «Свободою».

Департамент інформації і друку МЗС РФ висловив надію , що «відповідальні політики не забудуть зробити правильні висновки» з даного повідомлення.

Елизавета Будько


77

Новости партнеров