Політичні партії підписали меморандум про співпрацю під час референдуму

Чотири провідні політичні партії Криму підписали меморандум про всебічне сприяння вільному волевиявленню кримчан у ході загальнокримського референдуму 16 березня.

Свої підписи під документом поставили глава кримської організації Партії регіонів Володимир Константинов, лідер партії «Русское единство» Сергій Аксьонов, заступник голови КРО партії «Союз» Світлана Савченко і лідер КРО Комуністичної партії України Олег Соломахин, повідомляє прес-центр Верховної Ради Криму.

Парторганізації домовилися в ході підготовки і проведення майбутнього референдуму утриматися від міжпартійної конкуренції та ввести на цей період режим максимальної взаємної доброзичливості та взаємодії. Крім того, всі сторони меморандуму зобов’язуються рішуче припиняти всіма доступними засобами спроби зриву проведення референдуму або спотворення його результатів.

Лідери чотирьох партій рекомендували членам своїх організацій і всім своїм політичним прихильникам підтримати перше питання, винесене на референдум (тобто, проголосувати за входження Криму до складу Російської Федерації).

Виктор Другоруб


103

Новости партнеров