Євромайдан посилився студентами зі всієї України

Євромайдан посилився студентами зі всієї України

На мітинг на підтримку євроінтеграції, що проходить на Майдані Незалежності в Києві, прийшли близько двох тисяч студентів різних українських ВНЗ

Зокрема, ректорат Київського національного економічного університету офіційно відпустив своїх учнів з лекцій та семінарів. Вже сформована група з 1500 студентів КНЕУ, а також приблизно 500 студентів Києво -Могилянської Академії. На Евромайдан також прийшли студенти Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також інших ВНЗ з різних регіонів України. Крім того, в Київ мають намір приїхати студенти зі Львова . Всього на головній площі країни зібралося близько 3 тис. людей.

Сьогодні вранці Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник закликав студентів України аналізувати факти сформованої політичної ситуації в країні і не піддаватися на провокації. Таке звернення Табачник зробив у зв’язку з тим, що «окремі політичні сили заради власної вигоди намагаються виставити студентів «на барикади».

«Звертаюся до вас як до сформованих особистей, які вміють аналізувати ситуацію і робити висновки. Тільки спільними зусиллями і шляхом конструктивного діалогу можна досягти результатів. Незважаючи на молодість, живіть не тільки емоціями, а й дослухайтеся до всіх аргументів. Самі аналізуйте факти — вони доступні», — сказав Табачник.

Елизавета Будько


81

Новости партнеров