Парубій може бути причетний до снайперського обстрілу учасників Майдану, — екс-голова СБУ

Парубій може бути причетний до снайперського обстрілу учасників Майдану, — екс-голова СБУ

Секретар РНБО Андрій Парубій може бути причетний до розстрілу в Києві » евромайдановцев » і » беркутівців» снайперами. Про це повідомив екс -глава СБУ Олександр Якименко в ефірі телеканалу » Росія 24».

Якименко аргументував свої слова тим , що снайпери стріляли з даху філармонії , за будівля якої відповідав тоді ще комендант Майдану Андрій Парубій.

» У цьому будинку керував Парубій. З цієї будівлі працювали снайпери і працювали люди з автоматичної зброї 20 числа (лютого — Ред.) , — Розповів Якименко. — Коли перша хвиля відстрілів закінчилася, багато зафіксували вихід з цієї будівлі двадцяти чоловік — спеціально одягнених, були саквояжі для перенесення снайперських гвинтівок, були автомати АКМ з оптичними прицілами».

Частина снайперів, за словами екс -голови СБУ, потім зайняла позиції в готелі » Україна». Щоб » зачистити » будівлю від снайперів, Якименко звернувся до Парубія — групі » Альфа » потрібно було для цього потрапити всередину Майдану (готель примикає до Майдану Незалежності — Ред.). Парубій відмовив.

«Щоб зайти всередину Майдану , мені потрібно було узгодження і Парубія. Або мені б вдарили сили самооборони в спину. Парубій не дав такої згоди. На Майдан жоден елемент озброєння не міг бути завезений без дозволу Парубія. Жоден пістолет, жодна гвинтівка, в тому числі з оптичними прицілом», — сказав Якименко.

Виктор Другоруб


159

Новости партнеров