Абхази обурені словами Яценюка, що у них процвітають безробіття і бандитизм. Криму у складі Росии це теж не загрожує

Абхази обурені словами Яценюка, що у них процвітають безробіття і бандитизм. Криму у складі Росии це теж не загрожує

У міністерстві закордонних справ Абхазії назвали » брехливими і провокаційними » вислови прем’єр -міністра України Арсенія Яценюка про те , що в Абхазії нібито процвітають безробіття і корупція. Яценюк згадав про республіку на засіданні парламенту України у зв’язку з референдумом , який пройде в Криму 16 березня.

Український прем’єр » малює майбутнє Республіки Крим у разі її виходу зі складу України » на прикладі Абхазії. У міністерстві підкреслюють, що » в цивілізованому світі вважається непристойним демонструвати власне невігластво на публіці ».

Як йдеться в заяві абхазького МЗС, визнання Абхазії з боку Росії , навпаки , позитивно позначилося на економіці республіки , зростання якої склав 13 %, а зовнішньоторговельний оборот виріс в 3 рази.

«Республіку Абхазія щорічно відвідує понад мільйон туристів з різних країн світу. Вводяться в експлуатацію нові готелі, ресторани, кафе й інша туристично-рекреаційна інфраструктура», — йдеться в заяві. В абхазькому МЗС також зазначають, що жителі Криму мають право самі прийняти рішення про статус півострова «відповідно до універсальним правом народів і націй на самовизначення».

Останні ж події на Україні в Сухумі назвали «нелегітимним збройним переворотом», який привів нинішній уряд до влади.

«У цьому зв’язку хотілося б нагадати Арсенію Яценюку , що Республіка Абхазія є , хоч і невеликим , але таким, що відбувся державою , де влада формується легітимним конституційним шляхом через вільні і демократичні вибори, а не в результаті збройних переворотів і« майданів », — йдеться в заяві МЗС Абхазії.

Елизавета Будько


108

Новости партнеров