Жителі Дніпропетровська прохають Кучму поговорити з Путіним

Жителі Дніпропетровська прохають Кучму поговорити з Путіним

Жителі Дніпропетровська написали відкритий лист, в якому просять екс-президента Леоніда Кучму включитися у врегулювання кризи в Україні.

Як відзначає громадський діяч Олександр Лигин, на даний час склалася така ситуація, що Україну в переговорах з Росією нікому представляти. «Але ми все ж хочемо, щоб ці країни сіли за стіл переговорів, тому пропонуємо Леоніду Кучмі «включитися» в цю ситуацію. Також ми сподіваємося, що він залучить до переговорів Біла Клінтона», — повідомив громадський діяч.

У відкритому листі жителі Дніпропетровська називають Л.Кучму мудрим і далекоглядним політиком, єдиним з числа діючих політичних лідерів, який може організувати і взяти активну участь в переговорах з керівництвом РФ про майбутнє україно- російських стосунків і долі АР Крим.

«Для президента Російської Федерації нова влада України нелегітимна. При цьому дуже важливо розпочати переговорний процес і зупинити ескалацію конфлікту», — говориться у відкритому листі.

Автори листа просять Кучму продемонструвати свою силу і мудрість і почати переговори з В.Путіним.

«Ви — політик і людина, що підписала «Великий договір про дружбу і співпрацю між Україною і Російською Федерацією». Це дає Вам безумовне моральне право представляти інтереси України в цій непростій історичній ситуації», — пишуть жителі Дніпропетровська.

Елизавета Будько


98

Новости партнеров