Крим залишиться республікою у складі Росії, — Теміргалієв

У Республіки Крим , як суб’єкта Російської Федерації , буде свій парламент , уряд і президент. Про це 12 березня заявив перший віце -прем’єр- міністр Криму Рустам Теміргалієв на прес -конференції в Сімферополі.

Процедура призначення глави Криму в даний час обговорюється , зазначив віце -прем’єр. Після прийняття Москвою і Сімферополем спільного рішення з даного питання процедуру зафіксують у новій Конституції республіки.

« У разі прийняття 16 березня на Всекримському референдумі кримчанами позитивного рішення про вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації , ми переходимо в її правове поле. Республіка Крим отримає статус республіки як суб’єкта РФ з максимальною автономією » , — заявив Рустам Теміргалієв .

Як зазначив перший віце -прем’єр , по-перше , Крим буде державним утворенням , по-друге , в республіці буде свій парламент .

«По-третє , ми зможемо самостійно надавати статус державних мов , функціонуючим на півострові — російському і кримськотатарському » , — повідомив Рустам Теміргалієв .

Як раніше повідомлялося , за попередніми даними , сьогодні близько 82 % кримчан підтримують вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації .

«Ми переконані , що явка на референдум буде перевищувати 80 % — зараз достатня висока громадянська активність жителів автономії » , — сказав Р.Теміргаліев .

Елизавета Будько


117

Новости партнеров