У Дніпропетровську перенесли декілька концертів через ситуацію в країні

У Дніпропетровську перенесли декілька концертів через ситуацію в країні

Групи «Пікнік», «Нещасний випадок», а також Тіматі і Томас Андрес вирішили відкласти виступи у Дніпропетровську на більш спокійний час.

Так, концерт російського репера Тіматі, який повинен був відбутися 9 березня в КРК «Opera», перенесли на 30 квітня «у зв’язку з ситуацією в країні». Слідом за ним музиканти гурту «Нещасний випадок» перенесли на осінь ювілейний тур по Україні та презентацію нового альбому. Про це вони повідомили на офіційному сайті.

- Ми до останнього сподівалися, що зможемо зустрітися з вами в цьому березні — під час запланованих концертів у Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Києві. На жаль, і ми, і організатори, і ви — глядачі, стали заручниками політичних подій. З незалежних від нас причин, ми змушені перенести українські гастролі на осінь 2014 року, — пише хедлайнер групи Олексій Кортнєв.

Соліст «Modern Talking» Томас Андрес також вирішив не ризикувати і приїхати в Україну пізніше — наприкінці квітня. Нагадаємо, спочатку виступ музиканта в Дніпропетровську було призначено на 8 березня. Також Томас планує виступити в Донецьку, Києві та Харкові.
А російські рокери з гурту «Пікнік» вирішили відкласти свій концерт на цілих півроку — з 7 березня на 7 листопада. Співак Володимир Кузьмін, який повинен був виступити в Дніпропетровську 5 березня, переніс свій концерт на 28 квітня.

Виктор Другоруб


114

Новости партнеров