Україна не буде починати військову операцію в Криму — Турчинов

Україна не буде починати військову операцію в Криму — Турчинов

Україна не буде починати військову операццію з Кримом, щоб не підставляти під удар свої східні кордони.

Україна не буде починати військові дії в Криму. В.о президента О.Турчинов заявив , що Київ не збирається вводити війська на півострів у зв’язку з незахищеністю українських кордонів.

У своєму інтерв’ю французькому агентству «Франс- прес » Турчинов також висловив невдоволення готуються референдумом з приводу статусу Криму і поскаржився , що Росія відмовляється вести з ним переговори.

«Ми не можемо починати військову операцію в Криму , тому що тим самим ми поставимо під удар східний кордон , і Україна залишиться беззахисною » , — повідомив Турчинов.

Нагадаємо, 11 березня Верховна рада Криму прийняла декларацію про незалежність регіону від України і намір увійти до складу РФ. Якщо в результаті референдуму , призначеного на 16 березня, буде прийнято рішення про входження півострова , включаючи Севастополь , до складу Російської Федерації , Крим буде оголошений незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління. Спікер кримського парламенту Володимир Константинов заявив , що повернення Криму до складу України неможливо.

РФ не визнає Турчинова як легітимного президента країни , згідно з юридичними нормами законним президентом залишається Віктор Янукович.

Ольга Бузыка


93

Новости партнеров