Геннадій Кернес: У Харкова є кошти для забезпечення своєї життєдіяльності

Геннадій Кернес: У Харкова є кошти для забезпечення своєї життєдіяльності

У Харкова є кошти для фінансування благоустрою та реконструкції міських об’єктів. Про це сьогодні, 11 березня, під час брифінгу в прес-центрі міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. В той же час, зазначив міський голова, одержання цих грошей залежить від Державного казначейства, яке зараз майже не перераховує закладених міським бюджетом коштів.

«Ми готові ремонтувати під’їзди, покрівлі, дороги, висаджувати квіти, фінансувати інші роботи, спрямовані на забезпечення життєдіяльності міста. Але зараз ми заручники обставин. Прикладом тому може служити ситуація, яка склалася з Харківським зоопарком, коли місто виділило необхідні кошти, але держава їх не перерахувала», — підкреслив Геннадій Кернес.

Він також зазначив, що Харків як півторамільйонний мегаполіс не повинен переживати ні економічних, ні політичних потрясінь. «Я завжди працював на відродження і велич міста. Я народився в Харкові, жив у Харкові і я буду в будь-якому випадку жити в цьому місті. І у випадку будь-яких звинувачень моїми адвокатами будуть харків’яни», — підкреслив міський голова.

Він також додав, що головне завдання, яке стоїть як перед органами місцевої влади, так і центральної, — об’єднати Україну і працювати на її відродження і розвиток.

Елизавета Будько


142

Новости партнеров