Політолог Андрій Нікіфоров: «Україна як держава перестала існувати»

На думку кримського політолога Андрія Нікіфорова, жителям півострова слід проголосувати за вступ до складу Росії, оскільки Україна перестала існувати як держава.

Нинішня Україна, вважає Андрій Никифоров, являє собою територію, захоплену бандами неонацистів, які не підкоряються ані новому «прем’єру» Арсенію Яценюку, ні главі парламенту Турчинову, який оголосив себе ще й виконуючим обов’язки президента.

«Народні депутати в українському парламенті під загрозою фізичної розправи дружно голосують за злочинні закони, уряд засідає, але їх вирішення нема кому виконувати: органи правопорядку розгромлені або паралізовані, влада і суди на місцях контролюють «польові командири», що диктують свою волю місцевим депутатам», — передає вислів політолога прес-центр Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Андрій Никифоров також нагада , що уряд Яценюка вже оголосив про підвищення тарифів і заморожування зарплат бюджетників, а витрати з відновлення Києва перекладені на плечі городян , хоча раніше це обіцяли зробити олігархи. При цьому політолог вважає, що ні Міжнародний валютний фонд, ні США, ні європейські країни не допоможуть Україні вийти з глибокої економічної кризи і не візьмуть на себе відповідальність за наслідки київського майдану .

Після повалення легітимного президента України Віктора Януковича завдання підтримки порядку, стабільності і миру в Криму цілком лягли на плечі республіканської влади. Оскільки Київ проігнорував пропозиції Криму про розширення повноважень, єдиний спосіб забезпечення безпеки кримчан, збереження їх прав і свобод — це повернення Криму до складу Російської Федерації, — упевнений Андрій Никифоров.

Виктор Другоруб


145

Новости партнеров