Дума розгляне «українські закони» після кримського референдуму

Державна Дума Російської Федерації розгляне законопроекти, що стосуються спрощеної процедури прийняття російського громадянства, тільки після кримського референдуму, тобто не раніше 17 березня. Про це сьогодні заявив голова російського парламенту Сергій Наришкін на брифінгу в Москві.

«Звичайно, в центрі уваги події на Україні. Ви знаєте, що в портфелі Держдуми є кілька законопроектів, що стосуються спрощеної процедури прийняття громадянства Російської Федерації. Профільний комітет (з конституційного законодавства і державного будівництва — прим. nahnews), очолюваний Володимиром Плігін, запропонував розіслати законопроект в комітети та інші органи влади для його оцінки до 17 березня. Очевидно , що після 17 березня ці законопроекти можуть бути винесені на пленарні засідання Державної Думи», — зазначив Сергій Наришкін.

Нагадаємо, Верховна Рада АРК призначив проведення Всекримського референдуму про статус і повноваження автономії на 16 березня. У цей день в автономії будуть відкриті 1250 виборчих дільниць. На референдум запрошені міжнародні спостерігачі, у тому числі з ОБСЄ, чию делегацію напередодні не пустили на півострів.

Дмитрий Майдан


71

Новости партнеров