Міліція затримала організатора захоплення Луганської облдержадміністрації

Міліція затримала організатора захоплення Луганської облдержадміністрації

Представники правоохоронних органів затримали Арсена Клінчаєва – депутата Луганської облради від «Партії регіонів», який 9 березня керував захопленням Луганської облдержадміністрації. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Затримали зараз одного з організаторів захоплення ОДА та сепаратистського мітингу в Луганську – Арсена Клінчаєва. Закономірний підсумок. Втім, це вирішить суд. Питання в іншому, як реагувати на відео вчорашнього «громадянського арешту» народним депутатом Олегом Ляшко А. Клінчаєва, що викладено в мережі?» – написав Аваков.

Нагадаємо, 10 березня Клінчаєва затримали невідомі люди в супроводі народного депутата Олега Ляшка. «Вбігає Ляшко, людей 8 людей, і вони починають крутити мене, скрутили, наділи наручники. Генерал стояв осторонь, і все відбувалося це. Наступного разу, якщо приїдуть, я їх зустріну. У мене є офіційний дозвіл, я розмовляти не буду, я буду стріляти просто. Більше я не дозволю цього зробити. Я змушений тепер захищати своє життя, життя своїх друзів, життя своїх близьких», – заявив Клінчаєв.

Після цієї події депутати Луганської облради написали заяву генеральному прокурору України Олег Махніцький та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, в якому висловили обурення діями Ляшка і бездіяльністю новопризначеного начальника УМВС в Луганській області генерала Володимира Гуславського.

Елизавета Будько


116

Новости партнеров