Конкурс юних піаністів В. Крайнєва скасували через складну ситуацію в Україні

Конкурс юних піаністів В. Крайнєва скасували через складну ситуацію в Україні

12-й Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва скасували у зв’язку з непростою ситуацією, що склалася в Україні. «У зв’язку з подіями, які останнім часом відбуваються в нашій країні, оргкомітет конкурсу прийняв рішення перенести його проведення на пізніший термін. Про нові дати проведення конкурсу буде повідомлено додатково», – повідомляє офіційний сайт конкурсу.

Конкурс повинен був пройти з 19 по 27 березня в Харкові. Комісія вже відібрала 40 конкурсантів, але керівництво таки вирішило скасувати захід. «Діти з різних країн, як вони можуть приїхати в країну, де нічого невідомо», – пояснив Валерій Алтухов, директор конкурсу, голова Харківської середньої спеціальної музичної школи. Він вважає, що конкурс необхідно перенести на 2016 рік, оскільки за статутом його можна проводити тільки по парних роках і тільки навесні.

Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва проводиться в Харкові з 1992 року. З 1997 року входить до Європейського союзу молодіжних музичних конкурсів (EMCY). Засновник конкурсу – піаніст Володимир Крайнєв – помер 29 квітня 2011 року. Після його смерті президентом конкурсу стала дружина Крайнєва – тренер з фігурного катання Тетяна Тарасова.

Елизавета Будько


253

Новости партнеров