Яценюк їде на засідання Радбезу ООН

Яценюк їде на засідання Радбезу ООН

Український прем’єр Арсеній Яценюк візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН 13 березня. Про це він повідомив 10 березня на прес-конференції в Києві.

» У четвер я буду виступати на засіданні Ради безпеки ООН, на якому розглядатимуть ситуацію в Україні «, — сказав Яценюк і додав, що Україна буде всіма способами прагнути зберегти свою цілісність.

Він також закликав Росію терміново скасувати кримський референдум. У Києві продовжують наполягати на тому , що нинішня кримська влада є незаконною.

Раніше повідомлялося, що 12 березня Яценюк зустрінеться з президентом США Бараком Обамою. Темою обговорення також стане збереження територіальної цілісності України .

Тим часом влада Криму очікують рекордну явку на референдум про статус автономії і готують план переходу республіки з гривні на рубль.

Як повідомляють російські ЗМІ , МЗС Росії за участю членів Ради безпеки підготував для США зустрічні пропозиції щодо врегулювання ситуації на Україні . Про це 10 березня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повідомив президенту РФ Володимиру Путіну.

Російські пропозиції « націлені на те , щоб ситуацію ввести в рамки міжнародного права з урахуванням інтересів усіх без винятку українців , з урахуванням глибокого державної кризи в цій країні», — цитує главу МЗС РИА Новости.

Дмитрий Майдан


135

Новости партнеров