Колишній губернатор Харківської області Добкин викликаний до Генпрокуратури

Колишній губернатор Харківської області Добкин викликаний до Генпрокуратури

Колишній губернатор Харківської області Михайло Добкин виїхав до Києва за викликом Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

За його словами, із засобів масової інформації йому стало відомо, що відносно нього було відкрито кримінальну справу. «Як вказано на сайті СБУ, відкрито її було 27 лютого. А 1 березня було вже – як мені відомо – рішення суду про моє затримання», — повідомив Добкин.

Добкин відзначив, що «йде спланована кампанія підготовки до судового засідання, де вимагатиметься для мене запобіжний захід — арешт. Тому що я заважаю слідству, ховаюся від слідства». На його думку, мета поширення неправдивої інформації про нього – завадити його президентській кампанії.

«У Генпрокуратуру я поїду сам. Що говорить про моє щире бажання співпрацювати з будь-яким слідством, щоб встановити істину і показати, що всі звинувачення мене в сепаратизмі, в спробах насильницького захоплення влади, або зміні державних кордонів України. Цю всю інформацію, яку я бачив з Інтернету, яка була опублікована на сайті СБУ, все це абсолютні інсинуації, все це політика і ні що інше, як спроба таким хитрим технічним способом перешкодити мені зареєструвати документи на президентську кампанію і повноцінно в ній брати» участь, — заявив Добкин.

Крім того, він повідомив, що сьогодні вночі його квартиру в Києві намагалися відкрити.

Як повідомлялося раніше, 24 лютого Добкин заявив про свій намір балотуватися в президенти України.

Виктор Другоруб


80

Новости партнеров