Лідеру «Слов’янської гвардії» Рогову сказали «валити з Харкова» (ВІДЕО)

Лідеру «Слов’янської гвардії» Рогову сказали «валити з Харкова» (ВІДЕО)

Лідер «Слов’янської гвардії» Володимир Рогов об’явився у Білгородській області (Росія) і розповів про подробиці свого викрадення.

За його словами, він найняв таксі, щоб їхати до Москви. По дорозі машину зупинили працівники ДАІ. Поки водій пред’являв документи, Володимира витягнули з авто, наділи на голову мішок, заштовхали в багажник іншої машини і відвезли в невідомому напрямку. «Їхали недовго, хвилин 10-15. Витягли. Куди приїхали – не знаю. Ми були в приміщенні, достатньо прохолодному. Наче в хліві якомусь. Тихо було поруч: ні машин, ні людей. Кожен раз, коли я намагався з’ясувати, хто вони, отримував потиличники, удари по голові і в живіт. Нічим не годували, тільки воду давали. Я був спочатку в наручниках металевих, потім їх поміняли на пластиковий хомут», – сказав Рогов.

За словами Володимира, у нього відібрали ноутбук і телефони, запитували про фільм «Зворотний бік Євромайдану», про те, хто фінансував Євромайдан. Після цього його відпустили. «Завершилося все вранці, коли ще темно було. Вивезли, не знаю куди. Щось там ніби ліску було. Зняли пластикові наручники. Поставили. Сказали: «Десять хвилин постій. Ти зараз стоїш обличчям у бік Росії. Ось шуруй туди. І не здумай обертатися – інакше кулю отримаєш», – говорить Рогов.

Володимир підкреслює, що люди, які захопили його, погрожували, що віддадуть його «Правому сектору», якщо він не припинить своєї діяльністі. « Навіщо це все робити? Вже все вирішено. До чого цей тупий героїзм? Вали до «Рашки». Чого «виїжуваться»? Ти думаєш, є якісь варіанти або шанси нормально тут жити і працювати? Просто вали з Харкова. Це наша дружня порада. Це ми зараз спілкуємося. А потім, якщо не порозумнішаєш, тебе віддамо правосекам», – говорили викрадачі.

Нагадаємо, раніше Рогов заявляв, що 5 березня їхав до Москви на прес-конференцію. По дорозі невідомі викрали його, відібрали телефони, ноутбук, гроші та утримували протягом двох днів.

Дмитрий Майдан


110

Новости партнеров