18 мільйонів доларів — преміальні за медалі в Сочі

Найбільша частка в цій сумі — призові російських спортсменів. Збірна країни-господині Олімпіади заробила 5,8 мільйона доларів. Найбагатші спортсмени: Дарина Домрачева і Віктор Ан.

Нагадаю, Росія перемогла в медальному заліку. Збірна виграла 33 медалі, 13 з яких були золотими. На другому місці за сумою бонусів збірна Канади. Спортсмени з цієї країни заробили суму майже в 4 рази менше росіян — 1,4 мільйона доларів.

Серед спортсменів більше всіх отримала білоруска Дарина Домрачева. Триразовою чемпіонці Сочі з біатлону уряд її країни виплатить 450 тисяч американських доларів. Трохи менше — 387 тисяч — преміальні російського шорт-трекіста Віктора Ана. На Олімпіаді він виграв 3 золота і бронзу.

З українців найбільше заробила Віта Семеренко. За золото і бронзу в біатлоні вона отримає 180 тисяч доларів. По 125 тисяч виплатять її колегам по естафетній команді: Вале Семеренко, Юлії Джим і Олені Підгрушної. Правда, спортсменкам поки ніхто нічого не платив. Казна порожня — пояснили в кабміні.