Народ захопив будівлю Луганської облдержадміністрації і вивісив російський прапор (доповнено, ВІДЕО)

Народ захопив будівлю Луганської облдержадміністрації і вивісив російський прапор (доповнено, ВІДЕО)

Масовий мітинг на підтримку референдуму про статус східних областей України проходить в Луганську на центральній площі. В ході мітингу сталися зіткнення активістів з євромайданівцями, які проводили мітинг на цій же площі.

Після цього близько тисячі учасників мітингу «Російська весна» в Луганську узяли штурмом будівлю облдержадміністрації і вивісили на нім російський прапор. Міліція не перешкоджала цьому.

Зараз активісти розмістилися в будівлі і мають намір самостійно оголосити про проведення референдуму і звернутися за підтримкою до Росії.

За станом на 15.00 мітингувальники змусили губернатора Луганської області Михайла Болотських написати заяву про відставку. Зараз є інформація про можливий штурм обласного управління МВС і місцевих телеканалів.

Народний губернатор Луганської області Олександр Харітонов, коментуючи те, що відбувається, заявив, що «люди спокійно зібралися на мітинг, але прибічники влади стали їх блокувати. Вони були вимушені піти на штурм адміністрації. Облдержадміністрація зараз знаходиться під нашим повним контролем. Губернатор, призначений Києвом, написав заяву про складання повноважень. Постраждалих майже немає, міліція відступила. Ми зараз просимо надати нам будь-яку допомогу, всім землякам прийти до центру Луганська і відстояти місто. Головна вимога – проведення референдуму про відділення області від України».

 

Штурм адміністрації

Болотських пише заяву про відставку

Виктор Другоруб


120

Новости партнеров